Žibintų poliravimas

Mūsų klientai – mūsų rūpestis, todėl primename, jog apsinešę automobilio žibintai padidina avarijos riziką važiuojant tamsiuoju paros metu. Subraižytas žibinto stiklas gerokai sumažina šviesos pralaidumą, kelias tampa sunkiau įžiūrimas. Dėl to kasdien rizikuojama savo, šeimos narių bei aplinkinių gyvybe.

Svarbu suprasti tai, jog apsinešę, subraižyti, pageltę žibintai ne tik kad iki galo neatlieka pagrindinės savo funkcijos, bet taip pat ir neprideda automobiliui estetinio vaizdo. Žibintų poliravimas mūsų įmonėje vidutiniškai užtrunka 2 valandas. Tam naudojamos tik aukščiausios kokybės poliravimo priemonės, procedūrą atlieka didelę patirtį turintys meistrai.

Užtikrinkite savo saugumą kelyje, matykite aiškiau ir būkite matomi kitiems vairuotojams. Kviečiame nedelsti ir jau dabar užsirašyti žibintų poliravimo paslaugai.

 

Left contacts bg Right contacts bg

APIE MUS

EUROAUTOGLASS - yra į klientą orientuota įmonė, subūrusi savo srities profesionalų komanda, kuriai kiekvienas klientas yra vienodai svarbus.

Įmonė sėkmingai veiklą vykdo nuo 2002 m. Veiklą pradėjome, kaip G.Sabataičio personalinė įmonė.

Nuo 2011 m. personalinė įmonė buvo reorganizuota į UAB, EUROAUTOGLASS. Įmonė specializuojasi automobilių remonto paslaugų rinkoje.

PLAČIAU

SUSISIEKITE

Garantija

Visiems darbams suteikiame

1 METŲ GARANTIJĄ!

Garantija

NEMOKAMA

pirminė automobilio apžiūra bei konsultacija

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI