Automobilių veidrodėliai

Šoninių veidrodėlių stiklų gamyba, prekyba bei montavimas

Galime pasiūlyti didelį šoninių automobilių veidrodėlių stikliukų asortimentą – visiems automobilių modeliams, kiekvienam individualiai: sferiniai, tonuoti: melsvo, pilko, balto stiklo. Taip pat gaminame šoninių veidrodėlių stikliukus pagal individualius užsakymus. Keičiantis stikliuką ar šildymo elementą, nemokamai išimame bei sumontuojame atgal.

Parenkame tinkamiausią šildymo elementą priklausomai automobilis lengvasis, visureigis ar sunkiasvoris.

Tikriausiai kiekvienam iš Jūsų yra tekę susidurti su pačiu netinkamiausiu metu, nukritusiu šoninio veidrodėlio stikliuku. Taip dažniausiai nutinka plaunant automobilį plovykloje aukštu slėgiu, važiuojant didesniu greičiu (dėl vibracijos) ar nagus prikišus ilgapirščiams.

Ne bėda! Nuo šiol mūsų įmonė siūlo EXTRA paslaugą – greitą stikliuko keitimą per 20 minučių. Prireikus pakeičiame stikliuko pagrindą (plokštelę), įdedame naują šildymo elementą.

Stikliukas klijuojamas gamyklose naudojamais klijais, kurie užtikrina puikų sukibimą su pagrindu. Dažnai klientai patys išbando klijavimą su įprastais klijais, tačiau tai tik tuščias pinigų švaistymas, nes toks stikliukas tikrai atsiklijuoja.

Patikėkite šį darbą profesionalams.

Automobilių veidrodėliai
ads
Left contacts bg Right contacts bg

APIE MUS

EUROAUTOGLASS - yra į klientą orientuota įmonė, subūrusi savo srities profesionalų komanda, kuriai kiekvienas klientas yra vienodai svarbus.

Įmonė sėkmingai veiklą vykdo nuo 2002 m. Veiklą pradėjome, kaip G.Sabataičio personalinė įmonė.

Nuo 2011 m. personalinė įmonė buvo reorganizuota į UAB, EUROAUTOGLASS. Įmonė specializuojasi automobilių remonto paslaugų rinkoje.

PLAČIAU

SUSISIEKITE

Garantija

Visiems darbams suteikiame

1 METŲ GARANTIJĄ!

Garantija

NEMOKAMA

pirminė automobilio apžiūra bei konsultacija

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI